Prentki Blog Motoryzacyjny - Konkurs NEO Tools i Prentki-BLOG.pl - Prentki Blog Motoryzacyjny
9165
post-template-default,single,single-post,postid-9165,single-format-standard,no_animation,essb-7.4

Konkurs NEO Tools i Prentki-BLOG.pl

Niedawno dotarła do mnie informacja, że NEO wprowadza właśnie do sprzedaży nowe zestawy kluczy nasadowych. A, że z ekipą NEO bardzo się lubimy to wkrótce po tym zgadaliśmy się z Magdą i postanowiliśmy wspólnie przygotować dla Was z tej okazji mały konkurs.

Widzicie, chyba każdy z Was ma jakieś swoje ulubione narzędzie.

Wiecie o co chodzi – młotek, który odziedziczyliście po tacie, idealnie skalibrowaną dziesiątkę (po którą sięgacie zawsze w pierwszej kolejności pomimo, że w szufladzie macie ich jeszcze pięćdziesiąt), wkrętak, któremu nie oprze się żadna śruba i tak dalej…  Jeśli o mnie chodzi to takich sprzętów mam kilka – zalicza się do nich płasko-oczkowa trzynastka, dwa wkrętaki, mały młotek blacharski, sfatygowane kombinerki i w końcu mój absoluty numer jeden.

Pancerna grzechotka kompozytowa z NEO, którą mam już od ponad 10 lat (to właśnie za jej sprawą polubiłem narzędzia od NEO).

I teraz tak – ponieważ lubię konkursy, w których trzeba wykazać się pewną inwencją, tym razem pogadamy trochę o Waszych ulubionych narzędziach.

Zadanie konkursowe wygląda więc tak – w komentarzu w kilku krótkich zdaniach napiszcie jakie jest Wasze ulubione narzędzie i dlaczego właściwie pałacie do niego tak wielką sympatią.

Może ma za sobą jakąś historię?

Może z czymś się Wam kojarzy, jest z Wami od dawna albo po prostu dobrze się Wam nim pracuje?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku 8 lipca, dokładnie do godziny 22:33.

Spośród nich wspólnie z Magdą wybierzemy jedną – naszym zdaniem najfajniejszą, która otrzyma zestaw kluczy nasadowych NEO Tools:

 

neo-tools-konkurs-prentki-blog

Spośród pozostałych odpowiedzi wybierzemy jeszcze cztery, których autorzy w ramach wyróżnienia dostaną takie oto narzędzie multifunkcyjne NEO Tools:

konkurs-neo-tools-prentki-blogosfera

Jest praktycznie niezniszczalne, a do tego sprawdza się idealnie zarówno podczas prac przy samochodzie jak i na weekendowym biwaku (potrafi nawet otwierać piwo – sprawdzone info).

Jest o co walczyć dlatego z niecierpliwością czekamy na Wasze narzędziowe historie – do dzieła ;)

Pozdrawiam,

Tommy

 


78 Komentarze

Prentki to taki internetowy, pełen starych samochodów garaż ze starym kalendarzem z gołą babą wiszącym na drzwiach. Prentki to styl życia. To tysiące pokonanych kilometrów, noce zarwane w garażu, wymienione silniki, nieplanowane poślizgi i pourywane zawieszenia – cała ta pasja, która płynie w moich żyłach, przelana na internetowy blog robiony tak zwyczajnie – po mojemu. Sam praktycznie mieszkam w garażu (tak przynajmniej twierdzi Iza), pałam chorą miłością do manualnych skrzyń biegów, uwielbiam również komiksy z serii Dragon Ball oraz chrupki bekonowe (najlepsze!). Sporo czasu spędzam na zlokalizowanej na poddaszu siłowni gdzie kilka razy w tygodniu bez specjalnego zamysłu przekładam z miejsca na miejsce różne ciężkie rzeczy. Oprócz tego sporo czytam, biegam po górach, eksploruję jaskinie, unikam golenia, trochę gotuję i okazjonalnie śpiewam pod prysznicem piosenki Sinatry. To właśnie ja i moje miejsce w sieci.