fbpx
Prentki Blog Motoryzacyjny - Współpraca - Prentki Blog Motoryzacyjny
4942
page-template-default,page,page-id-4942,no_animation,essb-7.3

Współpraca

 

Zacznę od tego, że nie jestem typowym blogerem motoryzacyjnym czytającym komunikaty prasowe i zajadającym się darmowymi przekąskami na premierach nowych modeli.

Nie lubię się nudzić, nie lubię działać według utartych schematów, nie lubię tabelek, kawy rozpuszczalnej, podsterowności, średniego spalania i muzyki pop.

Tak samo podchodzę też do kwestii współpracy – lubię po prostu kiedy pojawia się okazja, żeby zrobić coś fajnego.

Ciekawego.

Nieszablonowego, kreatywnego, wymagającego zejścia z utartych szlaków i stworzenia jakichś dobrych, interesujących treści. Mogę wziąć udział w jednorazowej akcji, przetestować coś, odwiedzić ważne miejsce, przygotować film lub galerię zdjęć, a nawet nawiązać współpracę długoterminową – zasada jest jedna.

Musi być fajnie.

Prentkiego prowadzę od 2010 roku – i od samego początku robię to na swój własny, specyficzny sposób. Dzięki temu na przestrzeni lat zyskał on sporą grupę wiernych czytelników, pojawiał się też czasami w mediach, portalach, artykułach, czy w różnego rodzaju zestawieniach.  Sam zaglądam czasem do telewizji, piszę scenariusze, biorę udział w akcjach edukacyjnych, występuję w filmach, poradnikach interaktywnych i tak dalej.

Po prostu lubię wyzwania i nieszablonowe pomysły ;)

Jeśli masz propozycję lub pomysł na ciekawą współpracę to po prostu do mnie napisz:

tommy@prentki-blog.pl

Pozdrawiam,

Prentki