Prentki Blog Motoryzacyjny - Bawimy się dalej - Prentki Blog Motoryzacyjny
563
post-template-default,single,single-post,postid-563,single-format-standard,no_animation

Bawimy się dalej

I ciąg dalszy bojowych operacji garażowych -dotarły do mnie już wszystkie niezbędne części więc mogłem zabrać się spokojnie za składanie tego, co przez ostatnie kilka dni psułem i rozkładałem na czynniki pierwsze.

Wielkie podziękowania dla mojego kochania, które to podrażniło trochę handlowców w ASO BMW Sikora udając zainteresowaną ich samochodami tylko po to, by po chwili zamówić dwa dekielki piast po 8,24zł sztuka.

A teraz konkrety – komplet części do montażu:

Ale ponieważ z natury jestem odrobinę nienormalny to wygląd fabrycznie nowych dekielków nie do końca mnie satysfakcjonował. Postanowiłem zatem oczyścić je i zabezpieczyć dodatkowo wysokotemperaturowym lakierem bezbarwnym:

Następnie całość wraz z nową piastą trafiła do samochodu:

A na koniec zamontowałem nowe tarcze i zacisk uzupełniony nowym zestawem uszczelek i gumek.

Teraz pozostało mi porządnie wyczyścić felgi i zabrać się za układ hamulcowy z tyłu. Mam nadzieję uporać się z tym w przeciągu kilku najbliższych dni.

Trzymajcie kciuki – jesień tego roku powinna być wyjątkowo piękna i szybka…


Dodaj komentarz:

Chrupki sponsoruje:

Prentki na instagramie:

Archiwum wpisów

#postępyRobię bezpieczeństwo blog bmw cabrio czas wolny e36 escort facet felgi felieton fotorelacja garaż hobby jazda kobieta konkurs lakierowanie maluch marzenia motoryzacja mężczyzna naprawa odbudowa pasja poradnik prentki przepisy radość remont samochody samochód silnik test trening tuning wybór zabawa zdjęcia życie