Witojcie!

Nie wiem czy pamiętacie jak to w ubiegłym roku wspólnie z innymi miłośnikami broni drzewcowej oraz odzieży ortalionowej (przyjaciółmi z klubu BMW) wybraliśmy się do pobliskiego Skoczowa żeby zrobić trochę zamieszania na głównym rynku gdzie odbywały się imprezy związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

I w tym roku jedziemy znowu.

W planie jest między innymi lakierowanie i oklejanie wspólnie z dzieciakami mojej E36 (powoli robi się z tego tradycja), licytacje gadżetów związanych z marką BMW i pokazy straży pożarnej z zakresu ratownictwa. Będzie także bardziej, bądź mniej widowiskowe ślizganie się po płycie pobliskiego placu (pracujemy z Grześkiem nad synchronicznym dachowaniem oraz skakaniem przez płonącą obręcz, ale póki co idzie nam raczej średnio). Generalnie ma być wesoło, kolorowo i ciekawie.

Wszystko po to, by wspomóc zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry.

Jeśli nie macie planów na najbliższą niedzielę (13 stycznia 2013) to serdecznie zapraszamy do Skoczowa. Start imprezy planujemy na godzinę 11:00.

Grupa szturmowa z Bielska-Białej zbiera się o godzinie 9:00 na placu obok stacji paliw Tesco – stamtąd wspólnie wyruszamy drogą S1 w kierunku Skoczowa.

Szczegóły organizacji znajdziecie TUTAJ

Przybywajcie!

Kto nie wrzuci do puchy ten jeździ Hyundaiem ;) !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *