Ponieważ już w niedzielę 11 stycznia jedziemy do Skoczowa, żeby pomóc trochę w akcji moto WOŚP-owej, najwyższa pora na parę informacji organizacyjnych.

W dużym skrócie – jak co roku do Skoczowa jedziemy przede wszystkim po to, żeby wyjeść Ryśkowi cały zapas ciasta, które przetrzymuje on wbrew naszej woli w tamtejszym budynku straży pożarnej.

A, że Rysiek szczwany lis z roku na rok rezerwy ciasta ma coraz większe, to także i tym razem potrzebne nam będzie porządne wsparcie, tak co by Ryśkowi nie został ani okruszek.

Druga ważna sprawa – ponieważ w tym roku do Skoczowa jedziemy przez podjazd Domu Małego Dziecka w Cygańskim Lesie, przy okazji zabieramy część naszych małych podopiecznych na wycieczkę. Tak, żeby mogły zobaczyć na własne oczy jak stare beemki hałasują i kręcą się chaotycznie wokół własnej osi.

Maluchy będą stanowiły też cenne wsparcie kreatywno-artystyczne bo jak co roku w centrum imprezy będziemy malowali farbkami moje coupe.

W planie są również przejażdżki podnośnikiem koszowym i oczywiście odcinek specjalny, na którym będzie można wylicytować przejażdżki na prawym fotelu w beemkach, rajdówkach czy ponad 500 konnych zabawkach od grupy 86.

Jaki jest więc plan?

Zbiórka w niedzielę o 9:30 na parkingu podziemnym w centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej (ulica Leszczyńska) – tuż obok dolnego wjazdu od strony małego ronda przy ul. Partyzantów.

Następnie przed 10:00 jedziemy razem do Cygańskiego Lasu zabrać dzieciaki i stamtąd pędzimy na Skoczów, żeby zameldować się u Ryśka w okolicach godziny 11:00. Następnie obżeramy go z ciasta, wrzucamy drobne do puszek i przed 12:00 ruszamy w konwoju eskortowanym przez wozy strażackie na plac pod pływalnią Delfin.

Tam będzie można poślizgać się trochę po zamkniętym placu i skorzystać z atrakcji, o których wspominałem wyżej. Planowany koniec eventu to okolice godziny 16:00.

Oficjalny ryjpejdż akcji znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/1506709406243890/?ref_notif_type=like&source=1

Jeśli macie jakieś pytania – piszcie śmiało w komentarzach.

8 Komentarzy

 1. Dominik 9 stycznia 2015 o 15:06

  Uważaj, żeby Ci ktoś nie pomalował sprayem tego coupe :) Mogłoby być szkoda.

  1. Szczypior 13 stycznia 2015 o 10:10

   Proponuję przeanalizować sprawozdania finansowe, najlepiej w towarzystwie profesjonalnego księgowego, a nie czytać artykuły w internecie.

   1. Juzek 13 stycznia 2015 o 20:26

    Jak rozumiem analizowałeś te sprawozdania z pierwszej ręki, oczywiście w towarzystwie księgowego – a nie czytałeś ich na internetowej stronie WOŚP? ;)
    I czy chodzi Ci o te sprawozdania, które audytuje firma, w której udziały ma członek rady nadzorczej Złotego Melona??? :)
    http://kontrowersje.net/w_2013_roku_ze_sprawozdania_wo_p_wyparowa_o_3_402_68610_pln

    Jeżeli ktoś lubi jak jest ruchany w tyłek to ja nie mam nic do tego :)
    Chciałem tylko zachęcić do refleksji.

    1. Tommy 14 stycznia 2015 o 09:41

     Juzek – jak dla mnie to zwyczajna internetowa gównoburza (nie pierwsza i nie ostatnia z resztą).

     Tutaj masz dla przykładu coś dla przeciwwagi: http://www.wykop.pl/i/artykul/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/

     Ponieważ nie jestem ani ekonomistą, ani prawnikiem, ani nawet człowiekiem specjalnie lotnym czy bystrym to z premedytacją od wszelkich wojenek wokół WOŚP trzymam się z daleka ;}

     Jeśli zaś chodzi o motywy, którymi się kieruję biorąc regularnie udział w tym wydarzeniu – osobiście uwielbiam WOŚP za niecodzienny klimat, zaangażowanie i pozytywne nastawienie wielu naprawdę fajnych osób. Za fakt, że w ten jeden dzień w roku ludzie na ulicach zrzucają szare płaszcze i smutne maski i dają się ponieść naprawdę pozytywnej energii. 

     I za to, że zbierane w ten sposób środki, w przeciwieństwie do wielu wysłanych przeze mnie SMS-ów mogę osobiście i analogowo pomacać w każdym szpitalu w mojej okolicy.

     P.S. Nikt tu nie mówi, że jesteś ruchany w dupę przez pseudo blogerów manipulujących informacjami więc będę wdzięczny jeśli i Ty powstrzymasz się od tego typu podejścia ;}

     1. Juzek 14 stycznia 2015 o 20:06

      Powiedz mi tylko jedno: skoro jest tak czysto jak mówisz to dlaczego Owsiak po prostu w sądzie nie rzucił kwitów na stół???
      Przecież zmasakrowałby tym kurkę i wszystkich innych zawistników…

      Cytaty z pisemnego uzasadnienia sądu RP:
      „Wszystkie twierdzenia Piotra Wielguckiego, zawarte w wymienionych publikacjach i objęte skargą oskarżycieli prywatnych, były prawdziwe”
      http://kontrowersje.net/uzasadnienie_wyroku_matka_kurka_pisa_o_faktach_zeznania_owsiaka_dobiesa_i_pilarskiej_niewiarygodne

      Szanuję motywy i podziwiam ludzi, którzy tak jak Ty poświęcają swój czas dla szlachetnej sprawy. Boli mnie fakt, że ktoś to wykorzystuje do kręcenia lodów, co może zniszczyć tak piękną inicjatywę.

      EOT z mojej strony. Chciałem tylko zachęcić do samodzielnego myślenia zamiast bezkrytycznego połykania papki medialnej.

      Peace :)

 2. bastik 12 stycznia 2015 o 18:48

  Juzek, pomyliłeś miejsce!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *