Nie wiem czy wiecie, ale już w ten weekend w hali Ergo Arena w Sopocie obędą się targi motoryzacyjne 3TM. To chyba największa tego typu impreza na północy więc zdecydowanie warto ją odwiedzić – będzie cała masa premier, pokazów i skąpo odzianych dziewczyn przytulających się do wypolerowanych na wysoki połysk włoskich samochodów ;)

npcj2

Mówię o tym dlatego, bo na tej imprezie będzie miała miejsce także oficjalna premiera Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy, nad którym pracowaliśmy wspólnie z Ergo Hestia, Michałem Kościuszko oraz innymi motoblogerami. Wy również macie swój wkład w poradnik, bo to właśnie Wasze sugestie i pomysły wykorzystałem w rozdziale, za przygotowanie którego byłem odpowiedzialny.

Już jutro wybieram się zatem na kilka dni do Sopotu.

W sobotę i niedzielę będziecie mogli spotkać mnie na stoisku Ergo Hestia – oprócz mnie będzie tam też między innymi Sandra (Saaaaandraaaaa: D ), Arek, Michał Kościuszko (ten Michał Kościuszko) i inni blogerzy motoryzacyjni – Spalacz, Bartek z Justwelldriven, Magda i Marcin z antymoto, Michał z automotiveblog i oczywiście Albin ze Strefy Kulturalnej Jazdy.

Jeśli więc nie macie planów na weekend to wpadnijcie do nas – będzie okazja pogadać, będziecie mogli zgarnąć też poradniki albo poprosić Sandrę o autograf :)

Impreza na Ergo Arenie startuje o 10:00, ja wspólnie z Izą wybieramy się do Sopotu już jutro rano.

Jestem już nawet spakowany:

001

Homar oczywiście też jedzie:

006

Na stoisku będziemy mieli między innymi symulator więc wiecie – jak Sandra z Arkiem pójdą coś zjeść, przejmujemy stragan i robimy turniej haratania w Colina ;)

Jeśli więc zastanawiacie się co robić w weekend – macie już odpowiedź.

Wieczorami planujemy poszwędać się trochę po Sopocie więc jeśli znacie jakieś dobre knajpki z włoskim jedzeniem – dawajcie znać.

Więcej informacji o samym poradniku już po naszym powrocie. Na pewno na prentkim będzie też jakiś mały konkurs więc bądźcie czujni ;)

Pozdrawiam,

Tommy