fbpx
Prentki Blog Motoryzacyjny - Goooood morning interior! - Prentki Blog Motoryzacyjny
743
post-template-default,single,single-post,postid-743,single-format-standard,no_animation

Goooood morning interior!

Dziś w programie z cyklu:

Metamorfozie ulegnie wnętrze mojego coupe. Imprezę poprowadzi sam Ty Pjenington, który to zaraz da sygnał do rozpoczęcia demolki. Ty, proszę – zaczynaj:

:/

A mówiłem, żeby dać mu flaszkę dopiero po występie… Stefan na szczęście nie zna angielskiego więc zrobił to co powinien i zarazem to co potrafi najlepiej.

Stefan!
Na wroga !!!

Owszem – nie było łatwo. Zmiana wymagała zdemontowania całego tyłu łącznie z osłonami słupków, tylną półką i uszczelkami. Ale na szczęście kilka godzin, sporo nerwów i kleju kontaktowego później, z beżowego wnętrza oraz moich czarnych plastików udało się zrobić coś, co wygląda nieźle, a na dokładkę różni się od tego co można znaleźć w większości innych „e-trzydziestek szóstek”

Chcecie zobaczyć wnętrze po metamorfozie?

Proszę o sygnał!


A mówiłem, że trzeba było wziąć Gąsowskiego…
By chociaż coś zatańczył…

Ale wracając do tematu – obecnie tył wygląda już tak:

W tym tygodniu pracuję nad złożeniem beżowo-czarnego kompletu na przód i oczywiście odświeżę temat kiedy tylko skończę. I tym razem naprawdę wezmę Gąsowskiego.

Pozdrawiam,
Tommy


Dodaj komentarz:

Chrupki sponsoruje:

Archiwum wpisów

#postępyRobię bezpieczeństwo blog bmw cabrio czas wolny e36 escort facet felgi felieton fotorelacja garaż hobby jazda kobieta konkurs lakierowanie maluch marzenia motoryzacja mężczyzna naprawa odbudowa pasja poradnik prentki przepisy radość remont samochody samochód silnik test trening tuning wybór zabawa zdjęcia życie