antyminivan

 

P.S. Podobno plakat z multiplą powieszony nad łóżkiem stanowi skuteczniejszą metodę antykoncepcji niż tabletki.

Tak słyszałem.

Nie żebym miał…

 

11 Komentarzy

 1. Beddie 30 kwietnia 2015 o 17:22

  Dzieki, uratowales mi dzien :D

 2. jonas 30 kwietnia 2015 o 21:39

  Dobra dobra, trzy miejsca w pierwszym rzędzie i trzy w tylnym to nie w kij pierdział, jak ktoś potrzebuje wozić gruz lub mnogość pędraków. No i jest jeszcze Multipla po lifcie, nikt nie kojarzy jak wygląda bo wygląda doskonale nijako chociaż funkcjonalność bez zmian. Czyżby jednak lepiej było wyglądać jak delfin z wodogłowiem?

 3. 0125gd 1 maja 2015 o 09:37

  Moje uczucia zostały urażone :D Podoba mi się Multipla bo jest nietuzinkowa i mało kto sie odważy ją posiadać. Może dlatego ze jestem cholernym nonkonformistą, móze dlatego że wydaje mi sie mega funkcjonalna, a może dlatego że na przekór wszystkim te niedoceniane auta są bardzo wierne. Kiedyś sie wkurze i jak pod wpływem impulsu sprzedam plastiki, to kupie multiplę przed FL i wszystkim nosa utrę :P

 4. Dapo 4 maja 2015 o 09:18

  Honda też miała model FR-v który miał z przodu i z tyłu po 3 fotele. OD multipli stylistyką odbiegał mocno, oczywiście na plus.

 5. 0125gd 5 maja 2015 o 10:57

  Tommy, miałeś stłuczkę z Multiplą, że nie ma żadnych nowych wpisów? ;)

  1. Tommy 5 maja 2015 o 11:17

   Na szczęście nie ;)

   W dużym skrócie tak: walczę z remontem w domu (przebudowujemy trzy pokoje i siłownię więc mam tu niezły wietnam), ogarniam ogródek, trenuję ostro do biegu fiata (na siłowni urwałem już ze 4 kilo, a w terenie sporo sekund), poprawiam parę rzeczy w bordowej (nowy zderzak, hamulce, sprzątanie pod maską, dwa małe wycieki i inne drobiazgi) i wąskiej (nowa butla, silnik wycieraczek, tapicerka bagażnika, wydech i inne) przygotowuję do sezonu moje cabrio (wymieniam zamki na centralny, polerka felgi i lakieru, porządki pod maską), kończę prace nad filmem „making of” z #postępyRobię (sporo homara i disco-dacia-duster), z doskoku dłubię przy Arancii (zamknąłem prawą stronę, dopinam nadkola i podszybia) i przerabiam dwie dość grube książki, które sobie niedawno kupiłem.

   Siedzę też nad poprawkami nowego prentkiego (system komentarzy, wczytywanie z cache itp) i buduję mały plan zdjęciowy bo mam kilka pomysłów, które chcę przestać w końcu odkładać na później.

   Oprócz tego przygotowuję koncept i plan działania do pierwszego prentkiego testu samochodu z prawdziwego zdarzenia (bójcie się) i organizuję parę rzeczy na tegoroczną akcję na dzień dziecka (będzie jazda :D).

   No i oczywiście w międzyczasie coś tam sobie piszę (a nawet sporo).

   Także ten – staram się jak mogę ;D

 6. Anonim 10 maja 2015 o 22:34

  Akurat Tommy z Multiplą to jest tak ,że jaka brzydka taka dobra.
  Technicznie jeden z najbardziej udanych Fiatów. I to jest paradoks.

  1. Tommy 11 maja 2015 o 07:08

   Z drugiej strony nikt nie będzie wzdychał do grubej kobiety wyglądającej jak krzyżówka bulteriera i snopowiązałki tylko dlatego, że ta ma niski cholersetol i pewnie bez większych problemów dociągnie do 90-tki.

   Bo chyba tak wypada postrzegać w wypadku Multipli tę udaną stronę techniczną :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *