Jak podejrzewam wszyscy kojarzycie imprezę Verva Street Racing, która już w najbliższą sobotę odbędzie się w Warszawie (kto nie wie ten jeździ Dusterem).

W dużym skrócie – to już piąta edycja tej imprezy, tym razem poświęcona tematycznie Rajdowi Dakar. W planie są między innymi pokazy samochodów w specyfikacji „dakarowej” i WRC, ciężarówki, buggy, motocykle i cała masa innych, cholernie głośnych zabawek.

Oprócz tego pit party czyli impreza z ponad 300 najciekawszymi samochodami i motocyklami oraz sporo kierowców i osobistości ze świata motoryzacji i motorsportu (do pomacania i zrobienia sobie fajnych fotek na ryjksiążkę).

Będzie też koncert Jamiroquai i Monster Trucki więc naprawdę warto tam być!

VSR2014_plakat

I teraz tak – jak pewnie się domyślacie mam dla Was kilka wejściówek na tę imprezę. Ponieważ jednak do soboty pozostało już naprawdę niewiele czasu musimy się trochę pospieszyć.

Dlatego konkurs będzie tym razem wyjątkowo prentki ;}

A więc – do rzeczy.

Do zgarnięcia są 3 podwójne wejściówki na Verva Street Racing (sektor G) wraz z wstępem na Pit Party (to akurat bardzo fajne bo biletów z tą opcją nie da się już dostać).

Co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć?

Zadanie jest proste – piszecie maila na tommy@prentki-blog.pl i wyjaśniacie mi dlaczego jedna z podwójnych wejściówek powinna trafić akurat w Wasze ręce.

WAŻNE – ponieważ czasu jest naprawdę niewiele, wraz ze zgłoszeniem wysyłacie od razu Wasze dane adresowe i telefon (bilety muszą dotrzeć do zwycięzców przed weekendem dlatego od razu muszę mieć dane dla kuriera).

Macie czas tylko do jutra więc spinajcie poślady i piszcie – na zgłoszenia czekam do wtorku 16 września do godziny 18:47. Ogłoszenie zwycięzców tego samego dnia w okolicach godziny 22:00 ;}

P.S. Ja i Iza również będziemy w Warszawie więc może będzie okazja do jakiegoś prentkiego spota przy budce z piwem ;}

Powodzenia!

Tommy

5 Komentarzy

 1. Peter - Moto Soul 15 września 2014 o 13:30

  Tommy, do zobaczenia na miejscu!

 2. Corwin 15 września 2014 o 18:58

  „która już w najbliższą sobotę odbędzie się w Warszawie (kto nie wie ten jeździ Dusterem)”

  O cholera, zarazdostanęzawałuszybkowyglądaćprzezokno!

  Chociaż nie.

  Przecież teraz już wiem :).

  Uff.

  1. Tommy 16 września 2014 o 07:35

   Widzisz stary? Uratowałem Ci życie! ;}

 3. radosuaf 16 września 2014 o 13:27

  Kurka, nie zmaterializował mi się ten Duster :(.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *