Ruch na rzecz autonomii drogowej dla tylnonapędowych i innych sprawiających radość samochodów

ogłasza referendum dotyczące poparcia dla idei wprowadzenia drogowego obszaru autonomicznego dla samochodów tylnonapędowych oraz innych sprawiających radość swoim właścicielom (z wyłączeniem samochodów posiadających drewnopodobne wykończenie deski rozdzielczej oraz inne niskobudżetowe elementy tuningowe).

W referendum mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające aktualną licencję płetwonurka i zielone ściany w sypialni. Aby oddać głos należy podać swoje imię, wiek, płeć i rozmiar biustonosza.
(w przypadku gdy rozmiar jest większy niż „C” należy przesłać również swój numer telefonu i zdjęcie).
Każdy uczestnik referendum może oddać tylko jeden głos (bądź kilka – w sumie wyniki i tak są już ustalone). Głosy składa się poprzez oznaczenie odpowiedzi w formie komentarza.

Wśród głosujących zostanie rozlosowany roczny karnet na pobyt na swojej kanapie z możliwością dokupienia wstępu do łazienki i kuchni (jeśli żona pozwoli).
Pytanie numer 1:

Czy popierasz ideę stworzenia autonomicznego obszaru drogowego?

a) Tak
b) Popieram

Pytanie numer 2:

Czy Twoim zdaniem drewnopodobne elementy wykończenia deski rozdzielczej są okropne?

a) Tak – one są okropne
b) Nie – one są wręcz odrażające
c) To bardzo głupie pytanie (czytaj: mam takie w swoim samochodzie)

Pytanie numer 3:

Kto Twoim zdaniem ponosi odpowiedzialność za katastrofę?

a) rząd
b) nierząd
c) mgła
d) zdeprawowane jednookie jednorożce

 

 

Cele Ruchu na rzecz autonomii drogowej dla tylnonapędowych i innych sprawiających radość samochodów:

 

  • Ruch na rzecz autonomii drogowej ma na celu dążenie do wprowadzenia zakazu poruszania się po drogach w wyznaczonym obszarze samochodów z drewnopodobnymi wykończeniami deski rozdzielczej (włączając w to sprzeczne z prawami ewolucji i zdrowego rozsądku imitacje carbonu i aluminium), a także samochodów nie sprawiających radości swoim właścicielom.
  • Ruch na rzecz autonomii drogowej dąży do wyznaczenia na terenie kraju strefy przeznaczonej wyłącznie dla samochodów, w których u kierowcy pod wpływem ich prowadzenia pojawia się idiotyczny uśmiech, bądź niewielki ślinotok uzupełniony tępym wyrazem twarzy.
  • Przy punktach wjazdowych do strefy autonomicznej (w szczycie posmarowanego olejem zakrętu) ustawione zostaną kamery połączone z systemem komputerowym weryfikującym stopień idiotyczności uśmiechu (system po wykonaniu fotografii kierowcy będzie porównywał ją ze wzorcem w postaci zdjęć z tegorocznej kampani wyborczej).
  • W przypadku stwierdzenia dużego odchylenia od wyznaczonego wzorca samochód zostanie zatrzymany, a następnie polany benzyną i podpalony. W przypadku skrajnego odstępstwa od wzorca (przesiąknięte podsterownością przerażenie zamiast debilnego uśmiechu) kierowca otrzyma karny komplet puchowych pokrowców na fotele i zostanie odesłany do sanatorium w Kołobrzegu, bądź otrzyma 15% rabat przy zakupie jednego z modeli samochodów marki Hyundai i dożywotni zakaz wjazdu do strefy autonomicznej.
  • W celu zapewnienia wysokiej jakości zarządzania strefą autonomiczną zostanie wybrany Najjaśniejszy Król nad Królami, który otrzyma królewską koronę i berło, a także betoniarkę, szpadel i młot udarowy służące do łatania dziur w nawierzchni.
  • Obszar strefy autonomicznej ma docelowo objąć 99,8% dróg na terenie kraju pozostawiając innym użytkonikom drogę wokół głównego budynku sanatorium w Kołobrzegu, oraz główne rondo w Sosnowcu.
  • Dodatkowym celem Ruchu jest zapewnienie Kozubnikowi dostępu do morza oraz prawa do wymiany handlowej z Turkistanem. Obecnie ze względu na pojawianie się ważniejszych priorytetów (emisja powtórek serialu animowanego „Czarodziejka z księżyca”) cel ten zostaje zawieszony do odwołania.

 

Prezes stowarzyszenia,
Tommy Van Damme De La Vega Herbu zielona grudka

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *