Prentki Blog Motoryzacyjny - Współpraca
4942
page-template-default,page,page-id-4942,no_animation

Współpraca

 

Masz propozycję lub pomysł na ciekawą współpracę? Pisz śmiało:

tommy@prentki-blog.pl

Prentki to taki pachnący benzyną kawałek internetu – miejsce, w którym spotykają się miłośnicy motoryzacji i inni wariaci szukający inspiracji, ciekawych tekstów albo po prostu chcący pośmiać się trochę z tego, że znów upuściłem sobie na nogę coś ciężkiego. Dzięki temu to miejsce po prostu żyje – są tu setki komentarzy, zdjęć, dyskusji i masa zwariowanych pomysłów.

Wyprawa z maluchem do muzeum BMW w Monachium?

Malowanie zabytkowego BMW e30 farbkami z okazji dnia dziecka?

Tuningowanie starej Hondy i start w wyścigu Wrak Race?

Takie pomysły tylko na Prentkim ;)

Robię naprawdę przeróżne rzeczy. Mogę wziąć udział w jednorazowej akcji, przygotować coś na specjalną okazję albo nawiązać współpracę długoterminową – zasada jest jedna. Musi być po prost fajnie. Przeprowadzam testy, konkursy, piszę felietony, poradniki, tworzę fotorelacje i wideo z eventów, imprez i innych ciekawych wydarzeń.

Bardzo lubię wyzwania i nieszablonowe pomysły!

Prentkiego prowadzę regularnie od maja 2010 roku. Na przestrzeni tych kilku lat zyskał on sporą grupę przyjaciół, pojawiał się też czasami w mediach, portalach, artykułach, czy w różnego rodzaju zestawieniach.

Pojawiam się w telewizji, czasem występuję w różnego rodzaju produkcjach – nie lubię się nudzić ;)

Współpracowałem bądź współpracuję z takimi markami jak Grupa Topex, Oponeo.pl, NEO Tools, Philips, Shell, STR8, Gran Turismo Polonia, Nigdy nie jeżdżę po alkoholu, Verva, Oximo, Wydawnictwo Poznańskie, Mio Polska, TVP 1, a nawet Ministerstwo Środowiska.

Na życzenie udostępniam oczywiście statystyki bloga i profili społecznościowych ;)

http://facebook.com/prentki.blog
http://twitter.com/PrentkiBLOG
http://instagram.com/prentkiblog/
http://tommy@prentki-blog.pl