Prentki Blog Motoryzacyjny - Współpraca
4942
page-template-default,page,page-id-4942,no_animation

Współpraca

 

Masz propozycję lub pomysł na ciekawą współpracę? Pisz śmiało:

tommy@prentki-blog.pl

Prentki to taki pachnący benzyną kawałek internetu – miejsce, w którym spotykają się motoryzapaleńcy i inni wariaci szukający inspiracji, ciekawych tekstów albo po prostu chcący pośmiać się trochę z tego, że znów upuściłem sobie na nogę coś ciężkiego. Dzięki temu to miejsce po prostu żyje – są tu setki komentarzy, zdjęć, dyskusji i masa naprawdę głupich pomysłów.

To właśnie jest Prentki.

Robię naprawdę przeróżne rzeczy. Mogę wziąć udział w jednorazowej akcji, przygotować coś na specjalną okazję albo nawiązać współpracę długoterminową – zasada jest jedna. Musi być po prost fajnie. Przeprowadzam testy, konkursy, piszę felietony, poradniki, tworzę fotorelacje i wideo z eventów, imprez i innych ciekawych wydarzeń.

Bardzo lubię wyzwania i nieszablonowe pomysły!

Prentkiego prowadzę regularnie od maja 2010 roku. Na przestrzeni tych kilku lat zyskał on sporą grupę przyjaciół, pojawiał się też czasami w mediach, portalach, artykułach, czy w różnego rodzaju zestawieniach.

Miałem okazję nagrać kilka filmów w ramach akcji „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, pojawiłem się też w klipach interaktywnych dotyczących bezpiecznej jazdy:

Współpracowałem bądź współpracuję z takimi markami jak Grupa Topex, NEO Tools, Philips, Shell, STR8, Gran Turismo Polonia, Nigdy nie jeżdżę po alkoholu, Verva, Oximo, Wydawnictwo Poznańskie, a nawet Ministerstwo Środowiska

prentki-wspolpraca

 

Na życzenie udostępniam oczywiście szczegółowe statystyki bloga

www.prentki-blog.pl

facebook.com/blog.prentki

tommy@prentki-blog.pl