Prentki Blog Motoryzacyjny - Nie każda morda pasuje do forda... - Prentki Blog Motoryzacyjny
793
post-template-default,single,single-post,postid-793,single-format-standard,no_animation

Nie każda morda pasuje do forda…

…ale ta jakoś musi, bo w końcu BMW nie od dziś dzieli z Fordem jeden podjazd.

Zgadza się – BMW otrzymało nową facjatę, a to wszystko dlatego, że oryginalny zderzak okazał się równie oryginalny co plakaty promujące polskie hity filmowe, a do tego lakier najwyraźniej nie do końca usatysfakcjonowany bublowatym towarzystwem postanowił dosłownie się ulotnić.

Operacja o kryptonimie „krzywy ryj” została zakończona sukcesem – BMW ma już na pokładzie nowy zderzak, który lada dzień zostanie uzupełniony oryginalną kratką, listwami oraz dokładką z M3. Przy okazji udało mi się również skończyć wnętrze, w którym do pełni szczęścia brakuje już tylko jednej małej zaślepki.

A więc do rzeczy – nowy przód:

Efekty kolejnych wolnych weekendów już wkrótce.

Pozdrawiam,

Tommy


3 Komentarze
  • wrobson - Lipiec 24, 2014

    Piekna! Blog wypasiony a znalazłem sie tu ponieważ skusiłem się na gazetke BMW trends gdzie przeczytałem wywiad z Tobą. Podziwiam Cię za to jak potrafisz pogodzić życie rodzinne z tym co kochasz przy czym na pewno dostajesz wielkie wsparcie :) E36 piękna i taką właśnie chcę mieć :) Wszyscy mówią nie kupuj takiej starej "beemki" bo to skarbonka i staroc lepiej kup cos z rocznika 2000+ ale ta marka i TEN model ma w sobie to coś. Twój blog odnowił moje marzenia na posiadanie właśnie takiego cacka i nic już tego nie zmieni :D Właśnie w tym momencie tutaj postanawiam że za rok o tej porze BMW E36 z silnikiem 2.0 bedzie pod domem :)

  • Dapo - Maj 15, 2015

    co to za znaczek na kierownicy?

Dodaj komentarz:

Chrupki sponsoruje:

Prentki na instagramie:

Archiwum wpisów

#postępyRobię bezpieczeństwo blog bmw cabrio czas wolny e36 escort facet felgi felieton fotorelacja garaż hobby jazda kobieta konkurs lakierowanie maluch marzenia motoryzacja mężczyzna naprawa odbudowa pasja poradnik prentki przepisy radość remont samochody samochód silnik test trening tuning wybór zabawa zdjęcia życie